Інформування громадськості

Повідомляємо, що з метою інформування громадськості про проведення рубок деревини у лісах (лист Держлісагентства від 08.08.2016 р. № 02-19/4589-16) буде оприлюднюватися перелік лісових ділянок, відведених для заготівлі деревини у порядку рубок головного користування, рубок формування та оздоровлення лісів і інших рубок, пов’язаних і не пов’язаних з веденням лісового господарства. Також оприлюднюватиметься реєстр видачі лісорубних квитків на заготівлю деревини.

У   зв’язку зі змінами у «Санітарних правилах в лісах України», затверджених постановою КМУ №756 від 26.10.2016 року п.5. з метою отримання переліку рубок для інформування громадськості і висвітлення на офіційному сайті ОКАП “Сумиоблагроліс” виданий наказ від 05.12.2016 р. № 86 «Про інформацію по всіх видах рубок з метою інформування громадськості».

Інформація про виписані лісорубні квитки

Кролевецьке дочірнє агролісогосподарське підприємство

«Кролевецький лісгосп»

Цілі діяльності: реалізація державної політики розвитку лісового господарства і раціонального використання лісових ресурсів, забезпечення охорони і захисту лісів в системи АПК району, задоволення потреб споживчого ринку у лісопродукції та послугах.

Повідомляємо, що з метою інформування громадян, згідно Господарського кодексу  статті 78. На сайті буде оприлюднюватися інформація.   

 

Статут

Рішення

Наказ про створення підприємства 

Фінансова звітність

Звіт про фінансовий стан на 30 червня 2021 рік – переглянути

Звіт про сукупний дохід за I півріччя 2021 рік  – переглянути

Звіт про сукупний дохід за I півріччя 2020 рік – переглянути

Звіт про фінансовий стан на 30 червня 2020 рік  – переглянути

Звіт про фінансові результати за І квартал 2019 рік  – переглянути

Звіт про фінансовий стан на 31 березня 2019 рік  – переглянути