Хрестовоздвиженський ярмарок на Кролевеччині

img_2269Яскравим і самобутнім  дійством є Хрестовоздвиженський ярмарок на Кролевеччині, який відродився наприкінці ХХ сторіччя. Він знову продовжує свою впевнену ходу і набирає обертів . Що ж то є справжній ярмарок? Це свято праці, точніше плодів праці, і спілкування, продажу товарів і придбання гарного настрою, свято нових знайомств і посмішок.

2 вересня в міському парку  зранку розпочався Хрестовоздвиженський ярмарок. Торгували, продавали, купували і співали, танцювали, веселились і відпочивали на славу.

Участь у такому дійстві приймали представники багатьох підприємств і організаційі.  Не залишився осторонь і ДП «Кролевецький агролісгосп», який  випускає пиломатеріали у цеху з переробки деревини, а на ярмарку були представлені стенди та прайси, які гармонічно вписалися у оформлення альтанки, яку прикрасили кролевецькі рушники та  рушники вишиті господинями колективу. Ізюминкою  стали «Чудо-яблунька» та «Їжачок-лісовичок», біля яких фотографувалося багато містян та гостей, як дітлахів так і дорослих.

Ярмарок на Кролевеччині проводиться не тільки з метою відновлення звичаїв та традицій нашого краю, а головним завданням якого є економічний зв’язок з іншими областями та країнами ближнього зарубіжжя.

img_20170902_101058 img_20170902_100912

 

 

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *