У Мутині “на гарячому”спіймали крадія лісу

%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba19 квітня, близько 10.00, рейдова бригада ДП “Кролевецький агролісгосп”, під час патрулювання лісових масивів Червоноранківського лісництва, у селі Мутин затримала громадянина, який перевозив 10 колод сосни звичайної на гужовій повозці.

Працівники лісової охорони викликали на допомогу працівників правоохоронних органів.Через декілька хвилин, на місце вчинення правопорушення прибули працівники Кролевецького відділення поліції та склали адмінпротокол про крадіжку лісу передбачений ч. 1 статтею 185 КПК.

З’ясувалося, що зловмисник зрізав одне дерево сосни звичайної (діаметр пня 34 см) на території Мутинської сільської ради . Загальна маса зрізаної деревини становить 1 м3. Шкода завдана державі в особі Мутинської сільської ради складає 10200 грн. Соснові колоди вилучені та передані на зберігання агролісгоспу. Матеріали справи про крадіжку лісу передано до правоохоронних органів.

Враховуючи вищевказане, адміністрація ДП «Кролевецький агролісгосп» просить громадян дотримуватись встановлених правил поведінки у лісі та не вчиняти протиправних дій.

“Додатково просимо, громадян не залишатись байдужими у питанні збережені лісу від незаконних рубок дерев та повідомляти про всі відомі факти такої рубки дерев та про осіб, що її вчинили”, – звернулися до мешканців району на підприємстві.