У Кролевецькому агролісгоспі триває лісокультурна кампанія

viber-image7У зв’язку із складними погодними умовами навесні для лісокультурного виробництва (пізній схід снігового покриву, різке підвищення середньодобових температур) цього року нашим лісівникам доведеться з високою якістю у скорочені терміни добре попрацювати над тим, аби шуміли зеленими шатами ліси, – говорить директор ДП «Кролевецький агролісгосп» Груша І.М. За його словами, площа лісовідновлення на території агролісгоспу складе 59,0 га. Не менше роботи чекає лісівників і на доповнення лісових культур. За словами керівника підприємства, загалом мають доповнити 94,6 га

Станом на 21.04.2018 року вже посаджено на зрубах минулих років 13,5 га лісових культур сосни звичайної, та проведено доповнення на площі 6,4 га. Робота триває. Весь посадковий матеріал вирощений нашими лісівниками у тимчасових лісорозсадниках. В цілому агролісгосп забезпечений якісним посадковим матеріалом в необхідному асортименті. Кількість вирощеного власними силами посад матеріалу достатня для створення лісових культур на запланованих площах.

З початку лісокультурної кампанії були заключні цивільно-правові договори з громадянами, які тимчасово перебувають на обліку в Кролевецькому районному центрі зайнятості та небайдужими громадянами, які долучилися до посадки лісу.

Найближчим часом плануємо проведення традиційної акції «Майбутнє в твоїх руках» у Кролевецькому лісництві. До участі в ній будуть залучені працівники нашого агролісгоспу та представники районної державної адміністрації. Також запрошуємо долучитися до акції всіх охочих, адже такі заходи є прекрасною нагодою залишити після себе зелений рукотворний і водночас живий слід на землі, а також вкотре нагадати про те, що ліс – це багатство країни і чудовий подарунок нашим нащадкам.

Загалом лісокультурну кампанію у нашому агролісгоспі плануємо завершити в першій декаді травня.

viber-image

viber-image4

viber-image2