Самовільні поруби

Силами лісової охорони ДП Кролевецький агролісгосп протягом червня 2016 року виявлено три факти самовільного порубу лісу, які правоохоронними органами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

В Червоноранківському лісництві на місці скоєння злочину 07.06.2016 року затримано та вилучено вантажний автомобіль ЗІЛ-130 громадянина Д. з дровами акації. Також на місці самовільного порубу затримано чотирьох чоловіків та вилучено знаряддя злочину – бензопилу. Оціночна вартість заподіяної шкоди становить понад 145 тисяч гривень.

В Кролевецькому лісництві поблизу села Грузьке 22.06.2016 року виявлено самовільний поруб в сосновому насадженні. Під час спільних оперативних дій правоохоронних органів та лісової охорони лісопродукцію від самовільного порубу в кількості 10,53 куб.м. знайдено біля пилорами громадянина К. в селі Грузьке. Оціночна вартість заподіяної шкоди становить 118 тисяч гривень. В результаті огляду території навколо пилорами додатково виявлено понад 20 куб.м. лісоматеріалів круглих без належного маркування (що є ознаками незаконного привласнення)та пиломатеріалів обрізних в кількості близько 30 куб.м. Вся лісопродукція та пиломатеріали на час проведення слідчих дій конфіскована за рішенням суду.

[metaslider id=311]

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *