Підживлення сіянців сосни

viber-image113 Одним із головних завдань лісівників є турбота про якісний посадковий матеріал. Його використовують для створення нових лісових насаджень. Важливу роль в даній справі відіграють погодні умови, а вони останні кілька років приносять масу сюрпризів, позитивно впливаючи на розвиток хвороб та шкідників сіянців. Через те лісівники надають значну увагу виявленню та проведенню профілактичних заходів у лісових розсадниках.

За словами інженера з лісових культур ДП «Кролевецький агролісгосп» Віталія Кріпака, у справі збереження якісного посадкового матеріалу важливу роль відіграє прополювання та підживлення сіянців. Втім, найголовніше – це своєчасне виявлення хвороб та шкідників і проведення профілактичних заходів в лісових розсадниках.

В серпні місяці силами працівників ДП «Кролевецький агролісгосп» було проведено підживлення сіянців сосни звичайної на площі 0,4 га на території Кролевецького лісництва.

З метою постійного контролю за станом посівів спеціалісти агролісгоспу здійснюють об’їзди. Один із об’їздів інженер з лісових культур Кріпак Віталій та лісничий Кролевецького лісництва Слободяник Валерій  здійснили на території Кролевецького лісництва. Прерогатива – огляд лісового розсадника, в якому, на площі 0,2 гектара, вирощують сіянці сосни звичайної.

viber-image112