Поїздка вихідного дня

Нещодавно зimg_20170701_161217а ініціативи голови Первинної профспілкової організації ДП «Кролевецький агролісгосп» — Миропольця Максима Миколайовича, секретаря профспілки – Писаренко Тетяни Володимирівни, та за підтримки профспілкового комітету, для членів профспілки та їх дітей, з врахуванням різної вікової категорії працівників, була організована поїздка до «Зоопарку XІІ місяців» та  Національного парку  «Межигір’я», що знаходяться в Київській області.

Щоб далека дорога промайнула непомітно, було замовлено комфортабельний автобус.

Перша зупинка відбулася в Національному парку «Межигір’я».

«Межигір’я» — це країна в країні.

Подорожуючи цією «країною» побачили, що навіть рослини поєднуючись між собою в дивовижному ландшафтному дизайні створюють велич і красу цього місця.

Другою зупинкою став «Зоопарк XІІ місяців».

«Зоопарк  XІІ місяців» — це новий, сучасний, європейський «парк щасливих тварин». В ньому проживають рідкісні й екзотичні тварини.

«Зоопарк  XІІ місяців»- зустрів нас більш ніж з 100 дивовижними тваринами: тигри, ягуари, леви, носорог, жирафи, зебри, вовки, мавпи, медведі та багато інших.

І ось, нарешті приємно втомлені під масою емоцій маючи море приємних вражень та цікавих фотографій всі повернулися додому.

 

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *