Співчуття рідним та близьким

50516688_1110440729137757_1555496653346045952_n-jpg-pagespeed-ce-nscto7usbu Колектив ДП «Кролевецький агролісгосп» висловлюють найщиріші слова співчуття рідним та близьким з приводу смерті Миколи Вікторовича Авраменка – Голови Кролевецької районної ради.

     Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!  Нехай добрий, світлий спомин про Миколу Вікторовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, та  усіх, хто його знав, любив і  шанував.

       У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Миколу Вікторовича назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував. Вічна пам’ять та Царство Небесне!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Яндекс.Метрика