Затримання лісокрадів

1

14.02.2020 року лісовою охороною ДП «Кролевецький агролісгосп» було виявлено самовільний поруб біля села Грузьке. Порушниками незаконно зрубано 44 дерева сосни звичайної сухостійної загальною кубомасою 25.5 м3 , чим заподіяно шкоду на суму 136 634,99 грн.

Лісовою охороною був помічений автомобіль, який навантажувався лісопродукцією. Відразу на місце події було викликано поліцію. Лісівниками спільно з поліцією велося переслідування автомобіля ГАЗ «Газель» синього кольору, який намагався втекти до пилорами по вул.. Садова 46 с. Грузьке, нажаль водію та його спільнику вдалося втекти.

В ході слідчих дій на пилорамі було знайдено колоди сосни сухостійної та вилучено в рамках кримінального провадження, та накладено арешт.

Лісова охорона ДП «Кролевецький агролісгосп» просить повідомляти про самовільні поруби та розкрадання готової лісопродукції, а також про підозрілі автомобілі в лісових масивах небайдужих громадян за телефоном: (05453) 5-21-44 або поліцію за телефоном 102.

2

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Яндекс.Метрика