На території ДП«Кролевецький агролісгосп » цьогоріч стартує весняна лісокультурна кампанія

 

6f8b12116eПочаток весни – один із найвідповідальніших періодів для справжнього господаря, як вдома так і в лісі. Від своєчасності і правильності виконання найперших весняних робіт і залежить успіх в хорошій приживлюваності лісових культур.

Особливості кліматичних умов нашого району змушують проводити весняну лісокультурну кампанію в стислі терміни. Як тільки закінчується сходження снігового покриву та утримується тепла погода, починається сприятливий період для початку лісокультурної кампанії. На рахунку кожен день. Тому з першими сонячними днями лісівники розпочинають низку акцій з лісовідновлення.

«На поточний рік лісовідновлення у ДП «Кролевецькомуагролісгоспі» планується здійснити на площі 59,0 га.З них: лісові культури- 35,6 га. , галявини-10,6 га та сприяння природньому поновленню-12,8га. Лісокультурна кампанія буде проходити в Кролевецькому, Червоноранківському ,Ярословецькому лісництвах. При цьому весною заплановано провести доповнення лісових культур на площі  96,4 га та створити  два тимчасових лісорозсадника загальною площею 0,4га. Для заліснення використовують такі породи – сосна звичайна , дуб червоний,дуб звичайний,береза повисла.  Для лісовідновлення та доповнення протягом 2018 року планується використати 425 тис. штук садивного матеріалу вирощеного в розсадниках нашого підприємства. Традиційно до  весняної лісокультурної кампанії залучається громадськість,школи,працівники, ЗМІ та всіх бажаючих прийняти участь.