Кролевецький агролісгосп попереджає про відповідальність за незаконну вирубку ялинок

%d1%88%d1%82%d1%80%d0%b0%d1%84-%d1%8f%d0%bb%d0%b8%d0%bd%d0%ba%d0%b0

     Напередодні Нового року і Різдвяних свят перед лісовою охороною постає завдання охорони лісів від самовільних рубок хвойних дерев на новорічні ялинки.

     З метою посилення охорони хвойних насаджень створені координаційний штаб та мобільні групи для патрулювання лісових масивів ДП «Кролевецького агролісгоспу» з числа працівників лісової охорони.

Шановні громадяни! Згідно статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незаконну порубку, пошкодження і знищення лісових культур та молодняка можливе накладення штрафу на громадян у розмірі від 5 (85грн.) до 10 (170 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також, відповідно до Постанови КМУ №665 від 23.07 08 р.. за одне незаконно зрубане дерево хвойної породи діаметром в пеньку до 10 см, шкода, нанесена лісовому господарству, становить 454 грн , від 10,1 см до 14 см – 800 грн.

     Тож порівняйте ціну новорічної ялинки і суму майнових стягнень за її самовільну рубку і зробіть висновок, як вигідніше придбати новорічну красуню.

      Нагадуємо, усі законно зрубані новорічні ялинки будуть реалізовуватися із спеціальними бирками із номером і штрих-кодом, прикріпленим до стовбура.

    Адміністрація ДП «Кролевецького агролісгоспу» звертається до громадян з проханням бути обачними та розсудливими в питаннях придбання новорічних ялинок і в жодному разі не порушувати закон.