Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісі

2a92b76207Теплі весняні сонячні дні сприяють відпочинку людей на природі. Більшість громадян у вільний час виїжджає за місто, а саме до лісу. Саме ця обставина спонукає лісівників бути вкрай пильними, шкода, що на відпочинку люди забувають про правила поведінки в лісі, не замислюючись над своїми вчинками, тим самим спричиняють пожежі, що створюють небезпеку для навколишнього середовища. З настанням тривалого періоду сухої та спекотної погоди, на жаль, випадки виникнення пожеж частішають.

Шановні громадяни та гості Кролевеччини! Будьте обережними з вогнем під час перебування в лісі! Байдужість та безвідповідальність любителів відпочинку на природі не рідко призводить до лісових пожеж які завдають значної шкоди лісу та навколишньому середовищу загалом, а вогонь може перекинутися на лісосмуги та присадибні території. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятки, а то й сотні років.

Адміністрація ДП «Кролевецький агролісгосп» звертається до громадян з проханням бути обачними та обережними, щоб відпочинок у лісі був приємним та безпечним для всіх. Проводячи дозвілля у лісовій та парковій зоні, не забувайте дотримуватись вимог  пожежної безпеки! Пам’тайте, що спалюючи суху рослинність чи порушуючи правила пожежної безпеки, ви завдаєте великої шкоди, в тому числі і матеріальної. Бережіть природу Кролевеччини, не дозволяйте нищити народне надбання.