Відновлення лісів

100_2830

 Відновлення лісів в Кролевецькому агролісгоспі

     Відтворення лісу – це відповідальна та важка праця. А вдала посадка – це запорука високої приживлюваності, хорошого приросту лісових культур, а отже – високої продуктивності лісових насаджень!

    На Дочірньому підприємстві «Кролевецький агролісгосп» посадка лісу вже завершена. Під час весняної лісокультурної кампанії 2020 року обсяги відтворення лісу на зрубах минулих років склали 21,0 га, на 18,2 га проведено сприяння природньому поновленню. Окрім цього було здійснення допоповнення лісових культур у визначених об’ємах на площі 41,9 га.

     При цьому було висаджено  220 тис. сіянців головних лісоутворюючих порід:сосни звичайної – це основна частина насаджень, також присутні і супутні листяні породи, – береза повисла і дуб черещатий.

    У ДП «Кролевецький агролісгосп» дбають про якісний посадковий матеріал. Так для забезпечення власних потреб у достатній кількості цією весною закладені короби для вирощування сіянців основних лісоутворюючих порід нашого регіону. Також проведено підживлення лісових розсадників у Червоноранківському та Кролевецькому лісництвах.

viber image7 viber image5 viber image4                 viber image viber image2