Агролісгосп відзначає професійне свято

img_6615-980x735-jpg-pagespeed-ce-qkbrejcv4t

    Щороку  ДП “Кролевецький агролісгосп”, до Дня працівників лісу, проводиться урочиста нарада, на якій підбиваються підсумки роботи та відзначаються працівники, що сприяють розвитку підприємства та лісової галузі Кролевеччини. Ось і цього разу директор ДП “Кролевецький агролісгосп” Іван Груша, за традицією, вітав колектив з наступаючим професійним святом. Він проаналізував роботу підприємства за 8 місяців поточного року. Зупинився на досягненнях, окреслив пріоритети діяльності. Так, за словами керівника, не дивлячись на певні негаразди, все ж вдалося зберегти колектив та вийти на необхідні для розвитку підприємства показники.

      Він повідомив, що у поточному році близько 760 тисяч гривень було вкладено власних коштів у пріоритетний напрямок розвитку підприємства – ведення лісового господарства: посадку та доповнення лісових культур та догляд за ними, створення та вирощування садивного матеріалу у розсадниках, охорону лісу від пожеж та шкідників. У першому кварталі поточного року було дообладнано другий автомобіль ЗІЛ-131 краном-маніпулятором, що дає змогу більш ефективно використовувати власний автотранспорт для перевезення лісопродукції. Капітальні вкладення по підприємству склали 486 тисяч гривень за 8 місяців цього року.
       Працівників підприємства зі святом привітали керівники району та міста. Вони вручили Грамоти і Подяки трудівникам лісу, відзначивши їх неоціненний вклад, як в розвиток Кролевеччини, так і свого підприємства. Зокрема, Почесною Грамотою РДА нагороджені: начальник відділу збуту Віталій Колотуша та водій Леонід Дубина; Грамотою районної ради: головний бухгалтер Наталія Грищенко та стропальник нижнього складу Василь Тригуб; Подякою Кролевецької міської ради: тракторист-машиніст лісогосподарського виробництва Олександр Ситник та водій пожежного автомобіля Олександр Нішенко. Також, за вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня працівника лісу були відзначені Грамотами від керівництва ОКАП “Сумиоблагроліс” та ДП “Кролевецький агролісгосп” фахові трудівники підприємства.
img_6557-jpg-pagespeed-ce-zb1bgmegnz img_6564-jpg-pagespeed-ce-caszpbu-26 img_6588-jpg-pagespeed-ce-cttibhbph_ img_6596-jpg-pagespeed-ce-tqbsjy3wya img_6600-jpg-pagespeed-ce-g_yacyytbq